KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14733003
nr 1473 3003
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Old times". Signerad, numrerad EA. Giclee fine art. Bildmått: 36x26 cm, bladets mått: 42x30 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:51:50